– روش های ارسال

روش‌های ارسال

سرعت خرید را لمس کنید

فروشگاه گروسان با شرایط ارسال سریع و پرداخت آنلاین لذت خریدی متفاوت را برای شما فراهم کرده است.سفارش ها مطابق بازه زمانی که مشتریان هنگام ثبت سفارش انتخاب می کنند،تحویل داده خواهد شد. همچنین امکان تحویل سفارش در همه روزهای هفته وجود دارد و با توجه به سیاست های گروسان سفارش های با ارزش مقدار تعیین شده رایگان ارسال خواهند شد.

انواع روش های ارسال:

ارسال سریع_کمتر از نیم ساعت بعد از ثبت و پرداخت نهایی سفارش

ارسال رایگان_برای خرید های بالای 50 هزار تومان (سریع)

 

نکات:

ارسال کالا تنها در ساعات کاری فروشگاه انجام می گیرد.

ساعات کاری فروشگاه 9:30 تا 21:30 می باشد.

چنانچه ثبت سفارش در ساعات غیرکاری انجام شده باشد در اولین ساعات ممکن پخش گروهی(برای سفارشات با ارسال در ساعات توزیع گروهی) و در اولین ساعات کاری ممکن فروشگاه (برای سفارشات با ارسال سریع) ارسال خواهد شد.

محل تحویل سفارش درب اصلی ساختمان(منتهی به خیابان) می باشد. دلیل اتخاد این تصمیم امکان دریافت شکایات متعدد از مدیران ساختمان ها،برخی محدودیت های موجود و اجتناب از مواردی که ورود به ساختمان ها می تواند ایجاد کند مربوط می شود.

لازم است تطابق نوع و تعداد اقلام سفارش با فاکتور،در حضور همکاران تحویل سفارش کنترل شود. 

تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه،کافی نت،رستوران…امکانپذیر نیست و لازم است که آدرس دقیق و قابل استناد باشد.

برای سرعت و سهولت رسیدگی به درخواست مشتریان در زمینه آسیب یا ایراد فیزیکی کالا،اکیدا توصیه می شود سلامت فیزیکی و ظاهری کالاهای دریافتی در حضور همکاران ارسال چک شود و در صورت وجود مشکل یا ایراد از تحویل گرفتن آن خودداری کند. بدیهی است که تحویل گرفتن کالا توسط مشتری به منزله تایید سلامت فیزیکی آن خواهد بود.

صاحب پروفایل یا شخص دیگری که صاحب پروفایل نام،آدرس و تلفن وی را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کرده است،هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی معتبر همراه داشته باشد.

 اگر ارسال کالا مشمول هزینه باشد هزینه ارسال در فاکتور درج می شود و دریافت هرگونه مبلغ اضافی هنگام تحویل کالا تخلف محسوب می شود.درصورت مشاهده چنین مواردی لطفا مراتب را جهت پیگیری از طریق شماره تماس 09017045511 به مدیریت گروسان اطلاع دهید.