گروسآن بــن؛ روشی برای خرید ارزا‌ن‏‌تر

[vc_row][vc_column][vc_column_text css=”.vc_custom_1533126861808{padding-top: 15px !important;padding-right: 15px !important;padding-bottom: 15px !important;padding-left: 15px !important;}”]

گروسآن بــن؛ روشی برای خرید ارزا‌ن‏‌تر

 

آیا از جمله‏‌ی مشتریان پر و با قرص فروشگاه گروسآن هستید؟ آیا مرتبا برای خود و دوستانتان از فروشگاه گروسآن خرید می‏‌کنید و انتظار دارید که به عنوان یک مشتری دائمی، فروشگاه گروسآن با نگاهی ویژه به شما بنگرد؟ آیا از مشتریانی هستید که اقلام مورد نیاز خود را پیوسته از فروشگاه گروسآن تامین می‏‌کنید؟ شاید علاقه‌‏مند به خریدهای با تعداد بالا و عمده برای کسب و کار خود هستید!

البته از ویژگی‏‌های خرید اینترنتی شفافیت در قیمت گذاری و امکان خرید با قیمت مناسب است. معمولا کالاها برای همه مشتریان یک فروشگاه اینترنتی چه آنها که تنها گاهی خرید می‏‌کنند و چه آنها که جزو مشتریان دائمی و پر و پا قرص آن هستند با قیمت‏‌های یکسانی عرضه می‏‌شوند. این خود حاکی از شفافیت و البته یک فرصت ارزشمند برای کاربر است. با وجود اینکه شفافیت در قیمت گذاری یکی از مهم‌ترین مزایای خرید اینترنتی است، طرح گروسآن بن، نگاه ویژه‏‌ی فروشگاه گروسآن به مشتریان وفادار است. نگاهی ویژه و فراتر از درصد تخفیفی محدود. با گروسآن بن، هرچه بیشتر سفارش دهید، ارزان‏تر می‌‏خرید!

 

اما گروسآن بن چیست؟

گروسآن بن، همان‌طور که از نامش بر‏می‌‏آید، یک بن خرید الکترونیکی است که پس از خرید هر کالا، در حساب شما منظور می‏‌شود. در حقیقت شما پس از نخستین خرید از فروشگاه گروسآن، بسته به ارزش کالای خریداری شده و چند فاکتور دیگر، به میزانی امتیاز “گروسآن بن” که در واقع تخفیفی برای شما در خریدهای بعدی است، دریافت می‏‌کنید.

 

لازم است توجه شما را به چند نکته جلب نماییم:

 

• گروسآن بن، امتیازیست ویژه که فروشگاه گروسآن جهت تشویق حداکثری، به همه‏‌ی مشتریان خود اعطا می‏‌کند. با این حال این مشتریان دائمی هستند که می‏‌توانند از آن بیشترین بهره را ببرند.

 

• گروسآن بن، ماهیت ریالی نداشته و در واقع امتیازی است برای دریافت تخفیف قطعی در خرید بعدی.

 

• میزان دریافت امتیاز گروسآن بن برای هر کالا متفاوت بوده و از قبل در کنار قیمت هر محصول درج شده است.

 

• اگر در خریدهای قبلی امتیاز گروسآن بن کسب کرده‏‌اید، برای خرید کالای بعدی امکان استفاده از میزان مشخصی از گروسآن بن در قالب تخفیف وجود دارد که مقدار آن به طور خودکار توسط سیستم محاسبه می‌‏شود و این میزان برای هر کالا متفاوت است، البته لازم به ذکر است براساس نوع کالای خریداری‌شده، امکان دارد هیج گروسآن بنی مصرف نشود.

 

• در حال حاضر اعتبار هر امتیاز گروسآن بن از زمان دریافت آن 10 روز بوده و در صورت استفاده نشدن تا پایان این مدت، باطل خواهد شد. در نتیجه جهت جلوگیری از انقضای احتمالی تخفیف گروسآن بن، باید برنامه ریزی کنید.

 

اجازه بدهید با مثالی عملی نحوه تخصیص و استفاده از این طرح تشویقی را بیشتر بررسی کنیم:

تصور کنید می‏‌خواهید کالاهای مورد نظر خود را که در این مثال قیمت آن یک میلیون تومان است خریداری کنید. همان‌ طور که می‏‌بینید در این مثال برای این کالا ۲۰ امتیاز گروسآن بن به ارزش ۲۰ هزار تومان در‏نظر گرفته شده است. یعنی شما با خرید این کالا امکان بهره‏‌مندی از تخفیفی تا سقف ۲۰ هزار تومان در خریدهای بعدی خود دارید. همانطور که مشاهده می‌‏کنید گروسآن بن دریافتی برای کالاهای مختلف متفاوت است. برخی از کالاها امتیاز گروسآن بن بیشتری اعطا می‏‌کنند و برخی کمتر. این امتیاز توسط الگوریتمی، با سنجش و محاسبه‏‌ی پارامترهایی از قبیل مبلغ کالا و میزان امکان اهدای تخفیف از سوی فروشگاه گروسآن و چند پارامتر دیگر ارائه می‏‌شود.

حال تصور کنید که چند روز بعد قصد دارید سفارش دیگری را ثبت کنید. برای نمونه کالایی با قیمت ۸۰۰ هزار تومان همراه با یکی از لوازم جانبی با قیمت ۵۰ هزار تومان را انتخاب می‌کنید.

در این مثال از ۲۰ گروسآن بن قبلی، امکان استفاده از ۱۵ بیگی بن برای کالای اول و ۴ بیگی بن برای کالای دوم به عنوان تخفیف وجود دارد. یعنی شما به جای ۸۵۰ هزار تومان، ۸۳۱ هزار تومان پرداخت می‏‌کنید. در ضمن برای کالای اول ۱۷ گروسآن بن جدید و برای کالای دوم ۴ بیگی بن جدید برای خرید‏های بعدی دریافت می‌‏کنید. پس از این خرید ۲۲ گروسآن بن در حساب شما موجود است. یعنی تا ۲۲ هزار تومان دیگر نیز می‌‏توانید در خرید‏های بعدی تخفیف دریافت کنید. به عبارت دیگر شما با هر خرید علاوه بر استفاده از تخفیف در همان خرید برای خرید بعدی خود نیز تخفیف دریافت می‌‏کنید. به این نکته توجه داشته باشید که هر گروسآن بنی که دریافت می‏‌کنید تاریخ صدور و انقضای خود را داشته و هر کدام تنها تا 10 روز دارای اعتبار است و پس از آن منقضی خواهد شد.

 

آیا امکان انتقال گروسآن بن به کاربر دیگری وجود دارد؟

در حال حاضر امکان انتقال گروسآن بن بین کاربران وجود ندارد، اما مسلماً شما می‌توانید از بن‏‌های موجود در حساب کاربری خود جهت خرید برای دوستان خود استفاده کنید و آنها را از مزایای گروسآن بن خود سودمند سازید.

 

آیا می‌‏توان از گروسآن بن دریافتی برای هر خرید، در همان خرید استفاده کرد؟

همان طور که گفته شد، گروسآن بن طرحی تشویقی برای ایجاد انگیزه در مشتریان جهت انجام خرید‏های بعدی است، به این صورت که با دریافت گروسآن بن در ازای هر خرید، می‌‏توان برای خرید‏های بعدی از آن امتیاز استفاده کرد. توجه داشته باشید که اعتبار گروسآن بن دریافت شده در هر سفارش به محض نهایی شدن همان سفارش، فعال شده و برای استفاده در سفارش بعدی قابل استفاده خواهد بود.

 

برای خرید هر محصول، از چه تعداد گروسآن بن می‌توان استفاده کرد؟

میزان استفاده از گروسآن بن برای کالاهای مختلف، متفاوت است و مقدار قابل استفاده گروسآن بن، برای هر خرید به طور خودکار توسط سیستم محاسبه می‌‏شود و نیاز به وارد کردن کد یا اقدامی از طرف کاربر نیست. البته لازم به ذکر است براساس نوع کالای خریداری‌شده، امکان دارد هیج گروسآن بنی مصرف نشود.

توجه داشته باشید که کالاهای عرضه شده در طرح پیشنهاد شگفت انگیز به دلیل اینکه با بیشترین تخفیف ممکن و تنها در مدت محدود عرضه می‏‌شوند، شامل این طرح نمی‏‌شوند.

 

آیا می‌توان در ازای گروسآن بن خود، مبلغ آن را دریافت کرد؟

گروسآن بن برای استفاده در سایت فروشگاه گروسآن طراحی شده و برای مصارف دیگر قابل استفاده نیست. بنابراین برای بهره‌مندی از حداکثر تخفیف فروشگاه گروسآن، لازم است که در بازه‏‌های زمانی مشخص شده پس از هر سفارش، در خریدهای بعدی از سایت، گروسآن بن خود را استفاده کنید و از تخفیف آن بهره‏‌مند شوید.

 

آیا گروسآن بن دریافتی خرید جدید به گروسآن بن‏‌های قبلی اضافه می‏‌شود؟

بله. با انجام هر خرید، مقداری گروسآن بن دریافت خواهید کرد که هم قابل استفاده در خرید بعدی و هم قابل ذخیره سازی هستند. توجه داشته باشید که ذخیره کردن بن‏‌ها برای استفاده یکجا از آنها عمل هوشمندانه‏‌ای نیست. چرا که هر گروسآن بن دارای تاریخ مصرف بوده و در صورت استفاده نشدن در دوره‏‌ی معین، اعتبار خود را از دست خواهد داد. پس هوشمندانه‌‏تر خواهد بود که از بیگی بن‏‌های دریافتی خود در خرید‏های مختلف و تا حداکثر سقف مجاز استفاده کرده و بیشترین تخفیف را از فروشگاه گروسآن دریافت کنید.

همچنین، از آنجا که پیشنهاد شگفت انگیز یک طرح تشویقی و پروموشن است به کالاهایی که در این طرح خریداری می‌شوند، گروسآن بن تعلق نمی‌گیرد.

 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]