تضمین بهترین قیمت

[vc_row][vc_column][vc_column_text css=”.vc_custom_1533667804874{padding-top: 30px !important;padding-right: 30px !important;padding-bottom: 30px !important;padding-left: 30px !important;}”]

تضمین بهترین قیمت

 

تضمین بهترین قیمت چیست؟

ما تضمین می‌کنیم محصولات عرضه شده در فروشگاه گروسآن با گارانتی اصل، بالاترین کیفیت و ارزان‌ترین قیمت نسبت به سایر فروشگاه‌های فیزیکی و اینترنتی در سراسر شهر است.

چه شرایطی دارد؟

برای ارائه درخواست تضمین بهترین قیمت باید شرایط زیر وجود داشته باشد:

۱٫ مدل یکسان: محصولات باید از نظر ویژگی‌های ظاهری یکسان باشند.

۲٫ کالای اصل: از آنجایی که همه کالاهای موجود در فروشگاه گروسآن اصل (تاریخ دار) هستند، درخواست کالاهای غیر اصل (تاریخ گذشته) رد خواهد شد.

۳٫ با توجه به رسمی بودن فاکتورهای فروشگاه گروسآن، فاکتور فروشگاه فیزیکی یا اینترنتی مورد مقایسه نیز باید رسمی باشد.

۴٫ یکسانی شرایط برای کالاهایی که دارای تاریخ تولید یا انقضا هستند، شامل تاریخ مصرف نیز می‌شود.

۵٫ فروشگاه‌ها و وب‌سایت‌های مجاز: مرجع مقایسه قیمت باید فروشگاه مجاز و وب‌سایت دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت معدن و تجارت باشد.

۶٫ کالا برای فروش موجود باشد: کالا باید در زمان ارائه درخواست به فروشگاه گروسآن، در سایت یا فروشگاه موردنظر برای فروش موجود و قابل خریداری باشد.

۷٫ از آنجا که هدف این طرح اطمینان مشتری از خرید با بهترین قیمت است، اگر در قیمت فروشگاه گروسآن به دلیل خرید از جشنواره های فروش یا استفاده از ووچر تخفیف اعمال شده باشد، ملاک مقایسه، قیمت نهایی و تمام شده ای است که مشتری پرداخت می کند.

۸٫ با توجه به لزوم یکسان بودن شرایط مقایسه، اگر لحاظ کردن مواردی مانند هزینه حمل و نقل، قیمت اولیه اعلام شده توسط فروشنده یا فروشگاه اینترنتی مورد مقایسه را تغییر دهد، ملاک مقایسه قیمت فروشگاه گروسآن، مبلغ نهایی پرداخت شده توسط خریدار خواهد بود.

 

چگونه درخواست بفرستید؟

مدارک زیر را همراه کد سفارش خود، به آدرس ایمیل garosanmarket@gmail.com ارسال کنید:

۱٫ پیش‌فاکتور فروشگاه به صورت عکس یا فایل اسکن شده؛ پیش فاکتور باید:

– شامل نام فروشگاه، اطلاعات تماس، آدرس و مهر فروشگاه، نام خریدار، تاریخ و مدت اعتبار پیش فاکتور، اطلاعات محصول و نام گارانتی مربوط به آن باشد.

– تا ۲۴ ساعت بعد از زمان ارسال ایمیل توسط مشتری دارای اعتبار و کالا در آن فروشگاه موجود و قابل خریداری باشد.

– صرفا برای همان محصول به صورت تکی باشد.

۲٫ در فروشگاه‌های اینترنتی، کافی‌ست آدرس فروشگاه اینترنتی و لینک مستقیم صفحه کالای مورد مقایسه به آدرس ایمیل ذکر شده ارسال شود. بدیهی است که اگر به وب سایت‌های مرجع مقایسه قیمت لینک داده شود، ایمیل ارسالی قابل بررسی نخواهد بود.

 

چه زمانی درخواست بفرستید؟

درخواست مشتری باید حداکثر تا ۴۸ ساعت بعد از فاکتور شدن سفارش، ارسال شود. بررسی ثبت درخواست تا حداکثر ۳ روز کاری انجام می‌شود. پس از ارسال استعلام و در صورت تایید قیمت پایین‌تر، اضافه مبلغ پرداخت شده را به حساب شخص واریز می‌کنیم.

 

قوانین

در صورت مشاهده تخلف یا تلاش برای سوءاستفاده از این طرح، حق عدم پذیرش آن درخواست برای فروشگاه گروسآن محفوظ است. فروشگاه گروسآن می‌تواند در هر زمان به تشخیص خود شرایط تضمین بهترین قیمت را تغییر داده یا ارائه آن را متوقف کند.

 [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]